Shtepia teKomuna e Pr(Tophane)te Trekandshi

Shitet nga: .. 10 Tet 14:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Zgjidh ngrohje
Shitet shtepia me 1,38ari truall,2kateshe me 130m2,nxemje qendrore me dru,shtepia ka 2 hymje,garazh dhe oborr me shpajz.Shtepia esht me leje,ka te gjitha ne rregull jam pronar prej vitit 1982.
Shtepia gjendet te Komuna e Prishtines(e vjetra) tek Trekandshi(Tophane) ne mahallen e Restaurant Liburnia,siq shifet ne foto.
Leaflet
Në fillim