Publikuar: Qer 26 2022 06:41

Shtepie prej 450m2 9Ari Rr.Sh.Robaj

Publikuar: Qer 26 06:41
Shikime: 2172
Shitet :Shtepie 450m2,9Ari oborre
Shtëpia gjendet në Rr.Shpetim Robaj Afer Germise
ka gjithsej 9ari truall dhe një investim ekstra në shtëpi si: Dyshemeja me qeramikë shumë kualitativ, Sanitari ekstra, Roleta, sigurie,, fasadë
ngrohje qëndrore me rrymë dhe sistem dysheme etj.
Shtëpia ka këtë renditje:
Kaiti -I-re nje Dhomë ndenje nje Kuzhinë me tryezari nje Dhomë Pune nje Banjo nje Depo nje Banjo.
Kati i II-rë: 6 Dhoma gjumi nje Banjo edhe nje teras te madhe.🤝Ndërmjetsues i autorizuar Agjensioni për Patundshmëri LINA
📞\Na kontaktoni në këta numra të telefonit
044-106-626//044-172-626(po ashtu edhe në viber dhe whatsaap)

📍Agjensioni për Patundshmëri LINA me lokacion te
Rruga B, mbi Viva Fresh Store, te rrethi.

📍Po ashtu gjindemi edhe zyre me lokacion afër Etc-se në Ferizaj.
📧Na kontaktoni edhe nëpermjet
adreses elektronike//
info@agjensioni_lina.com

🏠Ne ju japim zgjedhje të duhura,jo fotografi të bukura.

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione