Shtepija ne shitje

0 EUR

Shitet nga: Edmond 23 Jan 22:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Kati (Numri i kateve)
Ngrohje
Shes shtepin 1 kateshe me 6 ari oborr. Shtepija ka dy dhoma, shallon kuzhin, banjo, koridor. Shtepija ka edhe podrum. Gjendet ne Prishtine, Vranjevc mbrapa shkolles Asim Vokshi. Cmimi sipar marreveshjes.
Numrat kontaktus; 045553619 dhe 044376469.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione