ULQIN - SHTEPI NE SHITJE NE SHTOJIT

140 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: One&Only 21 Shk 18:24 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Kati (Numri i kateve)
Ngrohje
Shesim shtepi ne Shtoj te Ulqinit, shtepija ka 300m2 e ndertuar ne 500m2 toke ose 5 ari. Perbehet prej : 6 dhomave te gjumit, nje dhime te ndejes me kuzhin si dhe 6 banjo. Secila dhoma ka tarasen e vet, klimen dhe eshte plotesisht e mobiluar. Shtepia eshte investim i mire per biznes turistik. Gjendet rreth 900m prej Plazhit te Madh dhe 300m prej rruges kryesore.
Gjithashtu ka nje oborr te rrugullaur me lule dhe peme te ndryshme si dhe 7 vend parkime.

Cmimi : 140.000eur

Per cdo infrotamte tjeter na shkruani ne + 382 69 450 450 ( viber, whatsapp) ose ne email.
Leaflet
ULQIN - Banese luksoze 500m nga PLazha e Madhe 82 800 EUR
ULQIN - Ne shitje banese luksoze me pamje ne det 95 000 EUR
ULQIN - Shtepi ne qender te Shtojit 100 000 EUR
ULQIN - Ofrojme toke me cmim te volitshem 20 EUR
Në fillim