Urgjent ! Shitet objecti Business Prishtin

350 000 EUR

Shitet nga: Avdi 07 Mar 18:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Kati (Numri i kateve)
Për vendbanimin
Ngrohje
Urgjent ! Shitet objecti Business 700m2 rruga Nazim gafurri tasligje Prishtin : Lokali perdhes ka 200m2 Lokali në katin 1 ka 120m2 po në të njejtin kate ka edhe Nje apartment prej80m2 Ne katin 2 ka apartment prej 160m2 dhe 2 tarasa ka 20m2 ne katin nën kulem ka 120m2 I gjith objekti mund te perdoret per qfardo lloj businesi: per me shum info kotakto në viber ose WhatsApp : 00447733236073
Dropped pin
Nazim Gafurri, Prishtinë 10000
https://goo.gl/maps/tLuuJHiEE5B9V5Ws7
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione