Villa Elitare & Apartamente në #SHITJE në TALE - Lezhë.

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Dje 09:51 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Banesë 63m2 në #SHITJE në Ulpianë. 94 500 EUR
Banesë 86.2m2 në #SHITJE në Emshir. 73 000 EUR
Villa 191.1 m² në #SHITJE në San Pietro Resort & Residence. 0 EUR
Shtëpi 200m2 me qira në Aktash. 650 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Kati (Numri i kateve)
Ngrohje
Villa e Bashkangjitur me 2 Hyrje ndodhet në Plazhin e Tales e pozicionuar në rreshtin e 1-rë të kompleksit Talea Coast Resort e cila ka lidhje më të afërt me Detin Adriatik. E veçanta e resortit është pishina prej 1500m², afërsia me restaurantin dhe ambulancën. Villa posedon hapësirë gjelbëruese, vendparkim, gjithashtu gjatë gjithë kohës do të jëtë aktiv shërbimi i monitorimit me kamera sigurie 24h.

Villa ka këtë renditje:

Kati i 1-rë:
|1 Sallon
|1 Kuzhinë
|1 Banjo
|1 Ballkon

Kati i 2-të:
|2 Dhoma të fjetjes
|1 Banjo
|1 Ballkon

Ndërtesat 2 dhe 3 katëshe, ndodhen në vijën e dytë dhe të tretë të kompleksit, vetëm 160-190m larg bregdetit.

-Tipet e apartamenteve:

|69.4m²
|72-77m²
|72-78.3m²

ID e shpalljes: 30423

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

045/688-588
044/888-444
www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate, mos kërko më larg!

#Prishtinë

Agjensioni PRO REAL ESTATE
PRO Real Estate – Agjension për Patundshmëri, në shitje apo me qera Nëse keni nevoj të zgjidhni një agjension për patundhshmëri, zgjidhni agjensionin tonë i cili ka një ekip shume të mirë pune për ju. Ekipi tonë sigurohet që shitja, blerja apo qeradhënja e pronave të trajtohen me kujdes, maturi dhe profesionalizëm. Pro real estate është themeluar në vitin 2014, qëllimi tonë është të sigurohet niveli më i lartë profesional të shërbimeve tona si për shitësit ashtu dhe për blerësit njësoj. Jemi të fokusuar në tregun e Prishtinës me rrethinë, ne ofrojmë mbulim të plotë të shtëpive, banesave, lokaleve afariste dhe pronave tjera të listuara për shitje dhe me qera në faqet e internetit që kryesojnë tek ne, në faqen tonë personale të internetit dhe gjithashtu edhe në faqen merrjep.com cila është faqja më e madhe për shitblerje në Kosovë. Agjentët tonë përkushtojnë kohë për të iu dëgjuar ju dhe për të diskutuar së bashku strategjinë më të mirë të marketingut për pronën tuaj që të arrihet çmimi optimal. Pronat tek ne trajtohen individualisht dhe jo si një statistikë më shumë e tregut të pronës. Pro Real Estate monitoron me shitjen e pronës tuaj që nga fillimi deri në fund për të siguruar një transaksion pa stres për të gjithë të interesuarit, sepse kemi përvojë në çështje të ndryshme lidhur me prona dhe situatat. Qëllimi i Pro Real Estate është që të ofrojmë sherbim më të mirë e duke respektuar nevojat e ndryshme dhe unike të kërkuara nga klientët tanë. Nëse ju duhet të blini, shisni apo të jepni dhe merrni me qera prona, ju lutemi na kontaktoni në: Tel: 044 888 444 E-mail: info@pro-rks.com Gjithashtu mundeni të na vizitoni në zyrën tonë: Rr. Bulevardi Bill Klinton nr.35 – Te Santea (mrapa Albi Market) https://www.merrjep.com/agjensioni-pro-real-estate
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 Te Santea. Tregoje në hartë
044888444
https://www.pro-rks.com
Agjensioni PRO REAL ESTATE
  Online
044888444
Leaflet
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Banesë – Zyre 84.8m2 me qira në Dragodan – Arbëri. 400 EUR
Banesë 60m2 në shitje në Dardani. 70 000 EUR
Banesë 65m2 + 40m2 në shitje në Ulpianë. 115 000 EUR
Banesë 68.5m2 në shitje në Emshir. 68 000 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione