Publikuar: Nën 27 2015 11:09

Shtepi ne Prizren

EUR

Publikuar: Nën 27 11:09
Shikime: 72
Shtëpia me 5 Ari
E Mobiluar , me Alarm + Kamera nga Gjermanija
Te Shkolla Re , Lekë Dukagjini
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Të Dhënat :
Podrumi -
1 Sallon
1 Kuzhinë
1 Banjo
Kati 1 -
1 Sallon me Kuzhinë
1 Banjo
1 Ballkon
Kati 2 -
4 Dhoma t'fjetjes
1 Banjo
2 Ballkona
Kati 3 -
1 Dhomë t'vogël
1 Sallon t'hapur Komplet
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
POSEDON :
Alarm dhe Kamera të ardhura nga Gjermanija me Vlerë 6.000 €
Agregat me Vlerë 3.000 €
Dritaret e Plastikës
Parket Klasa 1
Nxemje Qendrore me Rrym + me Dru + i ka lidhjet për SOLAR
Dera e Hymjes e Blinduar
Garazh e Mbuluar 22m X 4m
Dera e Garazhës Hapet në Mënyrë Elektronike
Veranda me Tavolinë dhe Karika + Kamini
Bazen t'hapur me Thellësi 1.70m dhe Gjerësi 4m
Bunar t'hapur i lidhur me Bazen
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Të Gjitha Pajisjet janë të importuara nga Gjermanija
Pronari Shqiptar
Gjendet në Gjermani
Shtëpia Posedon Lokal Bashkë me Podrum
Shtëpia Posedon të gjitha Dokumentacionet e rregullta
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Bojm Ndrrim me Banes

Kontakti :

049 - 749 - 896

0049 - 178 - 8544 - 741
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione