Shiten Prona te ndryshme ne Prizren

0 EUR

Shitet nga: Royal Investments 24 Gush 16:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Kati (Numri i kateve)
Komuna
Prizren
Agjencioni i Patundeshmerive "Royal Investments"
ofron ne shitje disa prona ne Prizren
Dhe ni ashtu leshon nje banes me qira
Royal Investments
043950888


WhatsApp:
043950888
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione