Publikuar: Dhj 20 2021 11:47

Shitet shtepia familjare e kompletuar URGJENT!!!

Publikuar: Dhj 20 11:47
Shikime: 378
Lokacioni Rr.Rraguza ose ish Janina. Me lokacjon rethin te qet.
Shitet shtepia e kompletuar dhe e gatshme per jetes.
Shtepia ka pamje shum te bukur.
Posedon sallonin 7me4
Kuzhinen 4me3
Dhe dy dhoma 4me4
Posedon obor te gjerë vend mbrapa shtepis dhe gjithashtu garazhden me dyer elektronike.
Posedon dhe podrum me dy pjes te shfrytzueshme.
Posedon agregat me fuqi prodhimi deri ne 220v.
Hapsira ne ari 3.2
E legalizuar te gjitha tatimet shtetrore te paguara pa asnje borgj gjithashtu rymen ujin te gjitha te paguara shtes.
Nuk eshte hipotek garantohet per dokumenta.
Per qdo info shtese ose rast vizite kontakt nga 07:00-24:00 (045810194 dhe viber)
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione