Shitet shtepia ne qender me dugoj

0 EUR

Shitet nga: X person 15 Pri 18:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Kati (Numri i kateve)
Ngrohje
Komuna
Prizren
Shtepija posedon 3.2ari (320m2 shtepi)
Shtepija ka 2 kate banimi edhe podrumin dhe posedon nxemjen qendrore.
Kati pare posedon salonin banjo wc ndaras dhe nje dhome bashke me kuzhinen dhe koridorin si dhe dugojen 70m2.
Kati dyte banjo wc ndaras koridorin dhe 3dhoma plus 1 dhome bashke me banjo.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione