shitet shtepia ne sredske

60 000 EUR

Shitet nga: filip 29 Gush 22:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Ngrohje
Komuna
Prizren
shitet shtepia ne qender ne sredska- prizren rruges per prevalle 5 ari vend me objekt te ri banues perdhes,kati dhe nenkulmi oborr perpara.mbrapa.gjithsej 6 dhoma me 4 ballkone, perdhesa eshte e pershtatshme per lokal me hyrje te veqant dhe hyrja ndamas per objekt. rryma dhe uji gjitha jane egzistuese por egziston edhe rezervauri i ujt me kapacitet te bolshme.
dokumentet te rregullta perkthimi menjeher.
cmimi sipas marveshjes
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione