shitet vila luksoze ne reqan

Shitet nga: nazim 22 Dhj 23:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Numri i dhomave
Numri i kateve
Ngrohje
Komuna
Prizren
shitet vila luksoze,e mobiluar plotesisht, ne Reqan te Prizrenit
hapsira e banimit 290 meter katrore,perdhesa,sallon guzhine garazh tualet dhe pishine e jashtme 40 M 2
kati i pare ,kater dhoma gjumi me tre banjo, si dhe siperfaqe te truallit 1200 M2
Leaflet
Në fillim