⭕SHITET SUPER VILLA NE BREZOVIC ⭕

Shpallja e kompanisë Shitet nga: HOLDING Sot 22:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Advertiser
Numri i dhomave
3
Numri i kateve
2 kat
Për vendbanimin
Garazh, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar
Ngrohje
Qendrore
Komuna
Shtërpcë
⭕SHITET SUPER VILLA NE BREZOVIC ⭕

Shitet villa 198 m² dhe 2.7 ari oborr.
⭕Villa ka kete renditje:
⭕Qendrimi ditor
⭕Kuzhinë
⭕Koridor
⭕Banjo me Jakuzi
⭕3 Dhoma gjumi
⭕Depo


\ Per te kerkuar banesa, shtepi, troje ose ckado qe ka te beje me pronat qe ne i posedojme , ne kolonen Cfare Kerkon [ ] Shtyp HOLDING
Faleminderit per besimin tuaj !
Me respekt , AGJENSIONI PËR PATUNDSHMËRI - HOLDING -
email-i agjensioniholding@gmail.com https://m.facebook.com/agjensioniholding/
📞tel +37744521055 & +37744595979
Leaflet
Në fillim