⭕SHITET SUPER VILLA NE BREZOVIC E MOBILUAR ⭕

Shpallja e kompanisë Shitet nga: HOLDING Sot 20:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Advertiser
Numri i dhomave
3
Sipërfaqe
198 m2
Numri i kateve
2 kat
Për vendbanimin
Ndërtesë e re, E mobiluar
Ngrohje
Qendrore
Komuna
Shtërpcë
⭕SHITET SUPER VILLA NE BREZOVIC
E MOBILUAR ⭕

Shitet super villa e mobiluar me produkte te ciles se larte, villa eshte198 m² dhe 2.7 ari oborr, ne lagjen B villa B 6 ne Brezovic.

⭕Villa ka kete renditje:
⭕Qendrimi ditor
⭕Kuzhinë
⭕Koridor
⭕Banjo me Jakuzi
⭕3 Dhoma gjumi
⭕Depo
\

Per te kerkuar banesa, shtepi, troje ose ckado qe ka te beje me pronat qe ne i posedojme , ne kolonen Cfare Kerkon [ ] Shtyp HOLDING

Faleminderit per besimin tuaj !

Me respekt ,
AGJENSIONI PËR PATUNDSHMËRI - HOLDING -
email-i agjensioniholding@gmail.com
https://m.facebook.com/agjensioniholding/
📞tel +37744521055 & +37744595979
Leaflet
Në fillim