Shiten 60 ari trull në fshatin Firajë

Shitet nga: Bajrami Dje 17:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Advertiser
Numri i dhomave
2
Sipërfaqe
600 m2
Numri i kateve
1 kat
Ngrohje
Nuk ka
Komuna
Shtërpcë
Shiten 60 ari trull në fshatin Firajë, Komuna e Shtërpces.
Trulli ka gjithë infrastrukturën e nevojshme si: ujë, kanalizim, rrymë, rrugë, etj.
Trualli është i përshtatshëm për ndërtimin e fabrikës së ujit dhe ka çasje në rrugën kryesore Ferizaj – Brezovicë - Prizren.
Të interesuarit mund të na kontaktojnë çdo ditë të javës.
Nr.kontaktues:
044 711 292
Leaflet
Në fillim