LINA-SHITET SHTEPIA 200m2+12.5ARI NE SHTIME 212/17

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Agjensioni Për Patundshmëri LINA Sot 21:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Agjensioni Për Patundshmëri LINA
044172626
Leaflet
From
Advertiser
Numri i dhomave
5
Adresa
Lagjia Pajtimit
Sipërfaqe
200 m2
Numri i kateve
2 kat
Ngrohje
Tjetër
Komuna
Shtime
Shitet: Shtëpia e mobiluar
Kuadraturë : 200 m2
Oborr: 12.5 ari
Adresa: Lagjia Pajtimmit ne Shtime
Shtepia posedon teras depo dhe podrum,garazh,dhe shtepi prej druri.
Pronari:Shqiptarë dhe dokumentacioni në rregullë.


Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr.Recakut''afër ETC
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Agjensioni Për Patundshmëri LINA
044172626
Leaflet
Në fillim