LINA-Shitet shtepia 2kate me 4ari ob.Shtime 290/17

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Agjensioni Për Patundshmëri LINA Dje 22:14 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Agjensioni Për Patundshmëri LINA
  Online
+38344106626
Leaflet
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Kati (Numri i kateve)
Ngrohje
Komuna
Shtime
Shitet shtepia 2kateshe e gatshme per banim. Shtepia ne fjal eshte
: 1-Kati pare sallon+kuzhin+banjo+koridor 2-Kati dyt 3 dhoma+koridor+banjo Shtepia eshte e gatshme per banim.
Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA Adresa: Rr.Recakut afër'' ETC Kontakti: tel:044/106-626 dhe 044/172-626 email: info@agjensioni-lina.com I/E Nderuar Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona. me respekt Agj: LINA ka te gjitha dokumentacionet ne rregulle
Agjensioni Për Patundshmëri LINA
Ndërmjetësim dhe shitblerje,qiramarrje dhe qiradhënie të shtëpive,banesave,tokave,lokaleve,objekteve,villave dhe tokave për ndërtim të lartë.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Ferizaj Tregoje në hartë
+38344106626
Agjensioni Për Patundshmëri LINA
  Online
+38344106626
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione