LINA-Shitet shtepia 4katshe+30ari ne Shtime 233/17

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Agjensioni Për Patundshmëri LINA Dje 22:15 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Agjensioni Për Patundshmëri LINA
  Online
044172626
Leaflet
Agjensioni Për Patundshmëri LINA
LINA Objekti për biznes Babush FR-PR 127/17 550 000 EUR
 LINA-Shitet Banesa 85m2, në Prishtinë 03/19 0 EUR
LINA Shitet objekti 300m2 me 40 ari toke ne PRELEZ 249 000 EUR
LINA-Shitet banesa 93m2 kati IX Rr.S.Ceku 332/17 0 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Numri i kateve
Ngrohje
Komuna
Shtime
Shitet Shtëpia 4Katshe 400m2
30ari toke
Adressa;Shtime
Dokumentacion;Në Rregullë dhe Pronar Shqipetar


Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr .Recakut" afër ETC
Kontakti: tel:044/106-626 dhe 044/172-626
email: lina_banesa@hotmail,com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Agjensioni Për Patundshmëri LINA
Ndërmjetësim dhe shitblerje,qiramarrje dhe qiradhënie të shtëpive,banesave,tokave,lokaleve,objekteve,villave dhe tokave për ndërtim të lartë.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Ferizaj Tregoje në hartë
+38344106626
Agjensioni Për Patundshmëri LINA
  Online
044172626
Leaflet
Në fillim