LINA-Shitet shtepia+7 ari Rr.Ismail Qemajli Shtime

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Agjensioni Për Patundshmëri LINA Sot 08:15 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Agjensioni Për Patundshmëri LINA
044172626
Leaflet
From
Store
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Numri i kateve
Ngrohje
Komuna
Shtime
Shitet;Shtëpia
Oborrë; 7ari oborr
Organizimi i mbrendshem:Kati i -I- Qendrimi ditor+kuzhinë, nje dhome gjumi dhe banjo
Kati i II-Dy Dhoma gjumi,+banjo,
Kati i III- Tre dhoma gjumi
Eshte e kompletuar me infrastruktur si:ujesjelles,kanalizim ,kabllovik,etj.
Adressa; Rr ,,Ismail Qemajli,,Shtime
Dokumentacion;Ne Rregullë
Pronar;Shqiptarë

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr.Recakut " afër ETC
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elekt, lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.
Agjensioni Për Patundshmëri LINA

Ferizaj
+38344106626
lina_banesa@hotmail.com
Agjensioni Për Patundshmëri LINA
044172626
Leaflet
Në fillim