LINA Shtëpia 6ari Rr T Shtime 162/17SH

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Agjensioni Për Patundshmëri LINA Sot 09:28 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Agjensioni Për Patundshmëri LINA
044172626
Leaflet
From
Store
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Ngrohje
Komuna
Shtime
Shitet : Shtepia 2 kateshe me 6 ari oborr
Organzimi i mbrendshem :
Kati -I- Sallon me kuzhine,nje dhom gjumi,banjo. Terasë,Garazh.
Kati-II-katër dhoma gjumi,Terasë
Adressa: Rr.Transit Shtime (Lagjja Pajtimit)
Dokumentacioni : Ne rregull
Pronari : Shqipetar.


Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr Driton.Islami" afër ETC
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elekt, lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Agjensioni Për Patundshmëri LINA

Ferizaj
+38344106626
lina_banesa@hotmail.com
Agjensioni Për Patundshmëri LINA
044172626
Leaflet
Në fillim