LINA Shtëpia 6ari Rr T Shtime 162/17SH

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Agjensioni Për Patundshmëri LINA Dje 23:16 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Agjensioni Për Patundshmëri LINA
  Online
044172626
Leaflet
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Ngrohje
Komuna
Shtime
Shitet : Shtepia 2 kateshe me 6 ari oborr
Organzimi i mbrendshem :
Kati -I- Sallon me kuzhine,nje dhom gjumi,banjo. Terasë,Garazh.
Kati-II-katër dhoma gjumi,Terasë
Adressa: Rr.Transit Shtime (Lagjja Pajtimit)
Dokumentacioni : Ne rregull
Pronari : Shqipetar.


Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr Driton.Islami" afër ETC
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elekt, lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Agjensioni Për Patundshmëri LINA
Ndërmjetësim dhe shitblerje,qiramarrje dhe qiradhënie të shtëpive,banesave,tokave,lokaleve,objekteve,villave dhe tokave për ndërtim të lartë.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Ferizaj Tregoje në hartë
+38344106626
Agjensioni Për Patundshmëri LINA
  Online
044172626
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione