LINA SHTËPIA me 18 ari Rr.Godancit Shtime

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Agjensioni Për Patundshmëri LINA Sot 20:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Agjensioni Për Patundshmëri LINA
044106626
Leaflet
From
Advertiser
Numri i dhomave
4
Adresa
Rr.Godancit -SHTIME
Sipërfaqe
220 m2
Numri i kateve
3 kat
Ngrohje
Nuk ka
Komuna
Shtime
Shitet Shtëpia
Oborr : 18 ari
Organizimi i mbrendshëm-Bodrum ka garazhd + 2 dhoma gjumi dhe nje depo.
;K-I Qëndrimi ditor+kuzhinë,depo,një dhom gjumi,wc,terasë
K-II Katër dhoma gjumi,terasë,wc+banjo.

E Gatshme Per Banim.
Adressa; Rr.Godancit-Shtime
Infrastruktur: rrugė,kanalizim,ujėsjellės
Pronari: shqiptarė dhe dokumentacioni nė rregullė.

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Kontakti : tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
add.elkt;lina_banesa@hotmail.com


I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Agjensioni Për Patundshmëri LINA
044106626
Leaflet
Në fillim