LINA shtëpia në Shtime 125/16

250 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Agjensioni Për Patundshmëri LINA Dje 23:52 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Agjensioni Për Patundshmëri LINA
  Online
044-106-626
Leaflet
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Numri i kateve
Ngrohje
Komuna
Shtime
Shitet;Shtëpia 380 m2
Oborr:3.5 ari
Organizimi i mbrendshem; Kati I-sallon të madhë +kuzhin të veqant,banjo dhe depo
kati II-3 dhoma gjumi,banjo me gjakuzi
kati III-4 dhoma gjumi,banjo
kati IV- sallon i madh
Dokumentacion;Në Rregullë
Adresa: Rr:Ahmet Kaqiku -Shtime 100m larg Komunës.

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr.Recakut Telefoni: 044/106-626 dhe 044/172-626

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Agjensioni Për Patundshmëri LINA
Ndërmjetësim dhe shitblerje,qiramarrje dhe qiradhënie të shtëpive,banesave,tokave,lokaleve,objekteve,villave dhe tokave për ndërtim të lartë.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Ferizaj Tregoje në hartë
+38344106626
Agjensioni Për Patundshmëri LINA
  Online
044-106-626
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione