Shitet shtepia në Shtime

0 EUR

Shitet nga: Riza Helshani 04 Sht 19:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Numri i kateve
Ngrohje
Komuna
Shtime
Shitet shtepia në Shtime rruga 12 Qershori nr. 57.
Shtepia ka rreth 200 metra katror dhe me një hapesire rreth 3.4 ari, me infrastruktur te kompletuar si dhe dokumentacion të rregullt.

Cmimi me marreveshje
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione