LINA-Shitet shtëpia +10 ari në VITI

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Agjensioni Për Patundshmëri LINA Sot 18:35 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
From
Store
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Numri i kateve
Për vendbanimin
Ngrohje
Komuna
Viti
Shitet:Shtëpia e re
Oborrë:10 ari
Organizimi:qendrimi ditorë+kuzhina,katër dhoma gjumi,dy wc+banjo,depo dhe terasa.
Shtëpia është e re dhe 90 % e përfunduar ,ka nevojë edhe pak me investu.
Pronari shqiptarë,dokumentacioni në rregullë.
Adresa:Rr.Viti-Kllokot.
Cmimi i diskutueshem.

Ndërmjetsues i autorizuar:Agjensioni Lina
kontakti: tel:+377-44/106-626 dhe +383-44/172-626
Ferizaj
Agjensioni Për Patundshmëri LINA

Ferizaj
+38344106626
lina_banesa@hotmail.com
Agjensioni Për Patundshmëri LINA
044106-626
Leaflet
Në fillim