Publikuar: Korr 05 2022 11:03

22.Shitet shtepia ne Grack me 1 Hektar

EUR

Publikuar: Korr 05 11:03
Shikime: 934
Shitet shtepia e banueshme ne GRACK dhe ka 1 hektar toke.

Shtepia ka dokumentacion te rregullut dhe gjitha kushtet e nevojshme per banim.

Qmimi 100000€ i diskueshem.

Per me shume informata na kontakotni:
+38344555678
+38344502866
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione