Lypi per blerje Kodra dhe Male ne tere Kosoven!

0 EUR

Blihet nga: Liti 21 Shk 18:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Blihet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Pejë
Pershendetje, kerkoj per blerje Toke ne Kodra/ Male ne tere Kosoven (jo ne Vendbani ku ka Serb!!), Toka duhet te ket pronarin Shqiptar ! Qmimi me i lart per Ari 50 € per Hektar max. 5.000 €, pagesa behet Cash. Nese keni diqka per Shitje ateher lajmroni kerkoj 1 deri 3 Hektar! Vetem Shites serioz me pronesi ne emer. Lajmronu ketu ne merrjep chat
Liti
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione