Publikuar: Shk 27 2022 10:11

Ipet Lokali me Qera ne Shesh

Publikuar: Shk 27 10:11
Shikime: 84
Ipet Lokali me Qera ne Shesh
Ipet lokali me qera ne sheshin e qytetit te Ferizajit, perball bibliotekes se qytetit.
Lokali ka siperfaqe rreth 100m2 (40m2 ne katin perdhes si dhe 60m2 ne katin e pare).
Lokali deri tani ka qen ne funksion si kafiteri.
Lokali eshte ai me ngjyre te kuqe.

Per informata tjera na kontaktoni ne +38345560561
kafiteri, qera, qira, shesh, ferizaj, lokal, deshmoret e kombit, sallon ondulimi, fustana,
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione