JEPET ME QIRA PER BIZNES

Jepet me qera nga: arton 03 Tet 17:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

1 EUR / muaj

Adresa: fushe kosove
Sipërfaqe: 1 m2
Për vendbanimin: Tokë
Komuna: Fushë Kosovë
TOKA PREJ 57 ARI JEPET ME QIRA PER BIZNES ,
LOKACIONI I TOKES ESHTE NE MES TE DY BETONJERKAVE TE TREGTIS DHE CIMA CONSTRACTION,
VEREJTJE NUK LESHOHET PER MBJELLJE APO BUJQESI.
KONTAKT 0496333892
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim