Leshoj tok me qera ne magjistrale Fushe Kosov-pej

Jepet me qera nga: Nezir 13 Tet 13:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Bresje Fushe Kosove
Sipërfaqe: 1900 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Leje ndërtimi
Komuna: Fushë Kosovë
Leshoj me qera Tokë me siperfaqje prej 23.5 ari ne rrugen kryesore me saktesisht ne Bresje te Market KRONI Afer Petrol COMPANY Dhe KFC toka gjendet tek market KRONI me mundesi Shfrytzimi edhe per Kamion qmimi me Marrveshje dhe mundesi ndertimi te ndonje depoje sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim