Parcell me qera rruga kryesore Fushe Kosove-Peje

0 EUR

Jepet me qera nga: Ardit Dje 08:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Leshoj me qera Tokë me siperfaqje prej 23.5 ari ne rrugen kryesore me saktesisht ne Bresje te Market KRONI Afer Petrol COMPANY Dhe KFC toka gjendet tek market KRONI me mundesi Shfrytzimi edhe per Kamion qmimi me Marrveshje dhe mundesi ndertimi te ndonje depoje sipas marrveshjes
Ardit
  Online
044/874-733
Leaflet
Në fillim