Jepet Toka me qera per shfrytezim

300 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Astrit 22 Gush 13:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Komuna
Gjilan
Jepen 90 ari toke me qera per shfrytezim. Toka mund te shfrytezohet per qellime biznesore. Gjendet afer restorant "Ideal 2" - magjistralja Gjilan - Prishtine. Toka posedon rruge dhe gjendet ne pozicion te favorshem. Toka jepet me qera ne teresi 90 ari, 60 ari apo 30 ari.

Toka, po ashtu jepet edhe per ndertim afarist, banesor.

Per me shume mund te kontaktoni ne keta numra.

044241302
044321566
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione