Leshohet Pllaci Me Qera

Jepet me qera nga: Bardh 28 Korr 14:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Advertiser
Për vendbanimin
Asfalt
Komuna
Gjilan
Leshohet Pllaci Me Qera ne rrugen e bujanocit Km 1 ( afer Drini Market )
Pllaci ka 20 Ari dhe eshte i pershatshem per qfardo lloj veprimtarie
Pllaci Gjendet ne Rrugen Kryesore.
Leaflet
Në fillim