Toke me Qera

Jepet me qera nga: NAIM 08 Tet 08:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Advertiser
Adresa
Toke me Qera
Sipërfaqe
17100 m2
Për vendbanimin
Energji elektrike, Tokë, Fushë, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna
Kastriot
jap token me qera ne siperfaqe prej ni hektar e shtadhhet e ni ari 17100 m2 toka gjendet pran rruges kastriot millosheve shume afer fabrijes se ujit ka rryme uji kanalizim si dhe hidrant per ujitje vend ideal per shume lloje biznesi
Leaflet
Në fillim