Ipet 117 Ari Toka me Qera

0 EUR

Jepet me qera nga: Pronari 26 Sht 20:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Ipet Tok-Ara 117 ari (1 hektar e 17 ari) me qera për kohë afat shkurt dhe afat gjatë.
Toka-Ara është me dokumentacion në rregull.
Toka-Ara ka rrug kadastrale në dy anët, dimensionet 168m x 70m.
Hidrantin për ujitje e ka afër.
Qmimi sipas marrëveshjes.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione