Tok me Qira

0 EUR

Jepet me qera nga: Valon 08 Nën 20:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lëshoj token me qira, gjendet ne Klm 1 prej rrethit ne veternik qe te lidh per ne autostrada . Toka është Perskej rruges Kryesore. I bie Mbrapa Lagjes Qendresa.permban ujë,rrym,dhe Kanalizim per informata me shkruani ne sms ose e-mail, adrese..
Në fillim