Truall deri në 60 Ari me qira te rrethi i ISMETIT.

700 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Dje 20:54 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Banesë 58.9m2 në shitje në Lagjen e Spitalit. 44 000 EUR
Banesë 122.5m2 në #SHITJE në Dragodan – Arbëri. 115 000 EUR
Banesë 50m2 në shitje te Qafa. 78 000 EUR
Zyre 110m2 me qira te 4 Llullat. 1 000 EUR
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Adresa
Sipërfaqe
Trualli gjendet te rrethi i “ISMETIT” në anë të djathë në rrugën kryesore afër Hotel “RIO” dhe pompës të benzinës EXFIS. Trualli mund të ndahet nga 10 – 60 Ari sipas kërkesës. Trualli mund të shfrytëzohet për veprimtari të ndryshme si: autosallon, rent a car etj.

ID e shpalljes: 60052

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

045/688-588

www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Agjensioni PRO REAL ESTATE
  Online
045688588
Leaflet
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Shtëpi 174m2 në shitje në Lagjen Marigona. 235 000 EUR
Depo me qira 900m² në Magj. Prishtinë- Ferizaj 3 150 EUR
Banesë 78m2 në shitje te Parku Qytetit. 78 000 EUR
Banesë 87.12m² në shitje në Dragodan – Arbëri. 79 000 EUR
Në fillim