Objekti me qira

0 EUR

Jepet me qera nga: Nysret 19 Qer 18:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Prizren
Objekti i pershtatet te gjitha llojeve te bizneseve . Per prodhimtari , per sallon te automjeteve , depo ushqimore dhe Shum biznise te tjera.
Objekti eshte 650 m2 dhe 15 Ari truall .
Objekti gjindet ne kilometrin e tret 3 te rruges PRIZREN- THERAND .
Qmimi si mbas marrveshjes
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione