LINA-Shitet parcela 4H Në Makresh i Epërm 11/20

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Agjensioni Për Patundshmëri LINA Sot 09:38 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Për vendbanimin
Komuna
Artanë
Shitet: Toka
Siperfaqe: 4Hektare 15ari 64m2
Infrastrukturë Të Kompletuarë:rrugë,rrymë,kanalizim
,ujësjellës.dimensionet shumë të përshtatëshme
Dokumentacioni në rregull.
Adresa:Makresh i Eperm -Novo Brdo
🤝Ndërmjetsues i autorizuar Agjensioni për Patundshmëri LINA
📞\Na kontaktoni në këta numra të telefonit
044-106-626//044-172-626(po ashtu edhe në viber dhe whatsaap)

📍Agjensioni për Patundshmëri LINA me lokacion te
Rruga B, mbi Viva Fresh Store, te rrethi.

📍Po ashtu gjindemi edhe zyre me lokacion afër Etc-se në Ferizaj.
📧Na kontaktoni edhe nëpermjet
adreses elektronike//
info@agjensioni_lina.com
çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

Me respekt
Agjensioni Për Patundshmëri LINA
Ndërmjetësim dhe shitblerje,qiramarrje dhe qiradhënie të shtëpive ,banesave, tokave ,lokaleve, objekteve,villave dhe tokave për ndërtim të lartë
Agjensioni Për Patundshmëri LINA
Ndërmjetësim dhe shitblerje,qiramarrje dhe qiradhënie të shtëpive,banesave,tokave,lokaleve,objekteve,villave dhe tokave për ndërtim të lartë.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Ferizaj Tregoje në hartë
+38344106626
Agjensioni Për Patundshmëri LINA
+38344106626
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione