Pese deri 10 hektar prekovc novoberd

60 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Gani 11 Shk 22:11 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Shiten 15.5 ari 40 000 EUR
urgjent shiten 22 hektar  zebinc  komuna novoberdo 330 000 EUR
shiten 40 ari ne rrugen e vlit ranch perlepnic 60 000 EUR
urgjent shiten 13 ari ne qenar qeshme 130 000 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Komuna
Artanë
toka gjindet ne prekovc komuna novoberdos po asht afer koznices llabjanit hymja asht prej llabjanit te shkolla vend ideal per ferma dhe plantacione qmimi lir 130 euro ari te interesuarit lajmronu te agjensioni Ganiu
Leaflet
urgjent shiten 5 hektar te vali  ranch 1500 ero ar 750 000 EUR
urgjent shiten 2 hektar egjysme prekovc novoberd 65 000 EUR
urgjent shiten 13 ari ne qenar qeshme 130 000 EUR
shiten tokat ne mes kmetovcit dhe verbices 200 000 EUR
Në fillim