SHITEN 23 ARI NE PREKOVC KOMUNA NOVOBERDOS

6 600 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Gani 11 Shk 22:19 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
urgjent shiten 2 hektar egjysme prekovc novoberd 65 000 EUR
Shitet Pent Hausi me sip.280m me garazh. 100 000 EUR
shiten tokat ne mes kmetovcit dhe verbices 200 000 EUR
urgjent shiten 13 ari ne qenar qeshme 130 000 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Sipërfaqe
Komuna
Artanë
toka gjindet ne novoberd vendi i qujtun quka prekovc ideale per banim ka rrugen ujin rrymen qmimi 300 euro ari te interesuarit lajmronu te agjensioni Ganiu
Leaflet
urgjent shiten 86 ari ne perlepnic  gjilan 86 000 EUR
Urgjent shiten 26 ari tokë për ndertim 260 000 EUR
urgjent shiten 53 ari ne perlepnic te gjilanit 53 000 EUR
shiten 3 hektar e fshatinpidiq te zhegres 360 000 EUR
Në fillim