Shiten trojet të ndara nga 10 dhe 20 ari.

600 EUR

Shitet nga: Avdyl Bajraliu Dje 17:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Store
Komuna
Artanë
Shiten trojet ne Novoberde (Bostan) me mundësi ndarje nga 10 dhe 20 ari dhe 37.5 ari me siperfaqe totale prej 1.75 hektare. Qasje direkte ne asfallt me 300 metra largesi nga magjistralja Novoberde - Gjilan. Lartesia mbidetare 950 metra.

Trojet kane gjithe infrastrukturen e nevojshme. Qasje te drejtperdrejt ne asfallt, rrjetin e elektrik dhe te ujesjellesit. Gjithashtu trojet kane edhe puse nentokesore me rezerva te mjaftueshme te ujit.

Trojet gjenden ne nje lokacion shume atraktiv ne Bostan ne regjionin turistik te Novoberdes. Pozita jashtezakonisht e pershtatshme per ndertimin e komplekseve pushimore - villave, bizneseve te agro-turizmit dhe villave private.

Çmimi 600 euro ari.

Avdyl Bajraliu
049 849 809
Leaflet
Në fillim