urgjent shiten 22 hektar zebinc komuna novoberdo

330 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Gani 11 Shk 22:20 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Shiten  55 Ari 168 000 EUR
 19 ari ne hyrje te perlepnices  60 000 EUR
shiten tokat ne mes kmetovcit dhe verbices 200 000 EUR
shite 22 ari ne kmetovc te Gjilanit  33 000 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Sipërfaqe
Komuna
Artanë
toka gjindet ne zebinc komuna enovoberdos ka siperfaqe 22 hektar ni bllok ideale per bujqesi dhe blegtori ka rrugen asfallt rrymen dhe ujin qmimi esht 150 euro ari te interesuarit lajmronu te agjensioni Ganiu
Leaflet
Urgjent shiten 26 ari tokë për ndertim 260 000 EUR
shiten 50 ari ne koretisht afer ferizit petroll 250 000 EUR
Shitet shtepia 200m2 , te tregu i makinave . 90 000 EUR
urgjend shiten 30 hektar parallov ka 120 ero ari 360 000 EUR
Në fillim