URGJENT! Shitet Trualli 11Ari

0 EUR

Shitet nga: XXX 25 Jan 20:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Adresa/Rruga
Komuna
Artanë
Shitet urgjent trualli 11Ari , gjindet 20m larg rruges kryesore Prishtine-Gjilan, gjithashtu ka rrugen e asfaltuar ngjit me truall, ka qasje ne Rryme elektrike , kanalizim , ujesjelles , dhe internet me fiber, ka te mbjellura edhe disa trupa kumbulle .

Leaflet
Në fillim