Publikuar: Tet 22 2021 04:08

Shiten 2 parcella 20 Ari dhe 40 Ari

Publikuar: Tet 22 04:08
Shikime: 400
SHITET PARCELLA 40 ari.Toka eshte afer Shkolles se mesme Alexander Xhuvani siq shihet ne foto.Toka ka dalje ne rruge dhe lidhet me rrugen per Qender te Podujeves ne dy drejtime,per rrugen e Dumnices si dhe per rrugen per Merdare.Vlen te ceket qe parcella eshte mbrapa ish fabrikes se armatures.
Toka ka te gjithe infrastrukturen e nevojshme si rruga e asfaltuar,rryma afer etj dhe eshte shume e pershtatshme per banim.
Çmimi sipas marrveshjes.
Kontaktoni ne 049/658-111 nga ora 8:00 deri ne ora 22:00

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.


Fjalë të ngjashme:
Mercedes bend s class 500 oldtimer olldtajmer w126 klasik clasic kerr per marakli merakli telefona kerre kerr makine veture tauran touran Peugeot pezho reno renault passat pasat citroen dacia audi audia Ford focus Mondeo opel karavan lap top llap top toka tokë banes banesa banesat banesen Besiane podujev podujeva podujeve toka ne shitje kosove prishtine prishtina ne prishtine llap audi.bmw.citroen.peugeot,mercedes,golf.passat.polo.opel.corsa.vectra.omega.
astra.calibra.banesa.troje.usb.pc.tv.kafshe.qen.1.2.3.4.5.6.7.8.9. tiguan.lloptop.vetura.
pasat bmw audi golf mercedes
ALFA ROMEO, BMW, X5 AUDI,CHEVORLET, CITROEN,DACIA , , Fiat FORD, OPEL, CORSA, ASTRA, VECTRA, HYUNDAY, JEEP,KIA, MAZDA, MERCEDES MITSUBISHI PEUGEOT RENAUL CLIO , SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 VOLVO VOLKSWAGEN VW POLO GOLF PASSAT CADDY
VOLKSWAGEN VW GOLF POLO BORA CADDY LUPO PASSAT SHARAN T4 TUAREG VENTO
AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A 80 A 100
JEEP GRAND CHEROKEE Q7 X1 X3 X5 X6 Q3 Q5 Q7 R8 ML XC 90 TOUAREG
MAZDA
MERCEDES 190 200 230 220 A140 A160 A170 A180 B170 B180 B 200 C 180 C200 C270 C 220 E200 E220 E240 E270 CDI E320 ML 270 ML 320 ML 420 sprinter kamionet kamion
CHEVORLET AVEO AUTO-ONLINE CAPTIVA KALOS MATIZ
FIAT PUNTO DUCATO STOLO
FORD FIESTA FOCUS GALAXY MONDEO TRANSIT
HONDA ACORD CIVIV A
HUNDAY ACCENT GETZ H100 i10 i20 i30 SANTA FE TERACAN
NISSAN TERRANO RENO CLIO MEGANA SHKODA FABIA OKTAVIA VOLVO V40 V70
TOYOTA 4RUNNER AVENSIS COROLLA LAND CRUISER
OPEL ASTRA shtepi me qira banes me qira banesa apartman apartamant apartaman apartmen apartment troje CORSA VECTRA VEKTRA ZAFIRA
PEUGEOT 206 306 307 406
,Kamion,Autobus,Banesa,Kompjuter,Bilardo,Celulare,Nokia,Samsung,Sony Ericsson,LG,Blackberry,Iphone,Banes..
PER KETO MAKINA:
KOMBI, FURGON,ALFA ROMEO, BMW, X5 AUDI,CHEVORLET, CITROEN,DACIA , DAEWOO, FIAT, FORD, OPEL, CORSA, ASTRA, VECTRA, HYUNDAY, JEEP,KIA, MAZDA, MERCEDES MITSUBISHI
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione