shes TOKE fshati Tale ne qytetin Lezhes ne Shqiper

0 EUR

Shitet nga: Gezimi 17 Mar 13:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Ne Tale te Lezhes ne SHQIPERI. shes, Toke ARE e trasheguar dhe me Certifikate Pronesie. Toka ndodhet ne nje vend te qete, me uje te pishem te bollekshem e prane rruges dhe jo larg bregdetin e Adriatikut. Jane 10.000m2 ose (1HA). E gjith kjo siperfaqe mund te perdoret per ferma ose sipas objektivit tuaj, kjo TOKE ARE shitet e gjitha ose me pjes. Ju ftoj te komunikojm sot qe cmimi te jete i knaqshem, dhe ju garantoj qe do ndiheni ne knaqun. Kjo toke jo shum vite larg mund te jete dhe shum afer AUTOSTRADES se BREGDETIT qe do lidhin Kroacine me Greqine. Cmimi esht 15 Euro per m2 ose i diskutueshem.
celular. 00355696979104, Faleminderit!
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione