Agjensioni patundshmerise RINA

0 EUR

Shitet nga: Agjensioni patundshmerise RINA 28 Maj 16:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Ferizaj
Shitet prona ne Brezovic e Tëra e nje pronari bejm Ndermjetsimin dhe te giitha marrveshjet ne bashkpunim me te gjith personat juridik dhe fizik
Çmimi sipas marrveshjes per te gjitha informatat e duhura kontaktoni:
+377 (0) 45 59 77 96
+386 (0) 49 54 00 30

RinaPatundshmeri@gmail.com
Agjensioni patundshmerise RINA
+377 45597796
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione