Truall ne Ferizaj

0 EUR

Shitet nga: Adnan 09 Shk 17:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Ferizaj
Kategori: Ara dhe ferma/, Shitet

Titull: Ndrim truall Ose banes

Përshkrim i sendit:
Truall I është afer 500m2 në vizbeg I pershtatshëm përë ndërtim e ka afër tregun e gjelbërt,shitet por mundet edhe ndrim me banes Ose trual(ferizaj me rethinë) kontakt tel 044662849 adnan shabani
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione