LINA-Shiten 75 ari në Saraishtë-FR 175/17

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: LINA Sot 15:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Saraishte
Sipërfaqe: 7500 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Asfalt
Komuna: Ferizaj
Shitet:Toka
Hapsirë;75 ari
Adresa: Saraishte -Ferizaj
Infrastrukturë;Të Kompletuarë
Pronar;Shqiptarë
Dokumentacion në rregullëNdërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr e Reqakut afër ETC
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elekt, info@agjensioni-lina.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim