LINA-SHITET Toka 60ari Doganaj N.parcela 163/17T

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Agjensioni Për Patundshmëri LINA Dje 23:21 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Ferizaj

Komuna: Ferizaj
Shitet: Toka
Hapësirë: 60 ari
Adresa:Rr. Lulzim Haxhimusa-- Doganaj Ferizaj
Dokumentacioni: Pronari Shqiptarë dhe me dokumentacion në rregullë.
Infrastruktur e kompletuar
Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr.Recakut afër ETC
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elekt, lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Agjensioni Për Patundshmëri LINA
Ndërmjetësim dhe shitblerje,qiramarrje dhe qiradhënie të shtëpive,banesave,tokave,lokaleve,objekteve,villave dhe tokave për ndërtim të lartë.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Ferizaj Tregoje në hartë
+38344106626
Agjensioni Për Patundshmëri LINA
044172626
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione