Ringa (Shiten 2 Hektar Toke ne Brezovic)274/19

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni Patundshmeris Ringa Sot 16:15 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

-

Adresa: Brezovice
Komuna: Ferizaj
Shiten 2 Hektar Toke ne Brezovice Mbi Qafa Resort:
Toka mund te ndahet ne Parcela me madhesi te ndryshme.
Psh,60 ari,45 ari,19 ari,17 ari,11 ari,4 ari,etj.
Parcelat jane te gjitha te Paisura me Leje Ndertimi.
Me dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar.
Cakto termin tek Agjensioni Ringa-Ferizaj,Rr.Deshmoret e Kombit perball Shk,Jeronim De Rada.

Ndermjetsues i Autorizuar :
Agjensioni Patundshmeris Ringa Ferizaj
Per me shume oferta tona tek webfaqja www.ringaks.com dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.
WEB: www.ringaks.com
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: Agjensioni Ringa

Shitjen e mundson Agjensioni Ringa
Nr kontaktues: +38345606103 +38349605103

www.ringaks.com

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim